Union Kriminal

Sahte Çek, Senet, Bono, İmza İncelemesi

Sahte Çek, Senet, Bono, İmza İncelemesi
42 Görüntülenme

Günümüzde çok sıklıkla çeşitli alanlarda senet, bono, poliçe, çek gibi kağıt üzerinde belgelerde sahtecilik çok büyük bir çapta artmıştır. Artmaya devam bu süreç içerisinde çoğu kişi kanun haklarına başvurarak adaleti aramaktadır. Türk Ceza Kanunu kapsamında hüküm olarak çok büyük cezaları bulunan içermeler vardır. Senette sahtecilik suçundan en büyük ceza hükmü içerisinde, hüküm görmüş kişilerin sicillerine işlemektedir.

Sahte İmza ve Union Kriminal İncelemesi

Sahte imza atan kişilerin kullanmış olduğu kamufle yöntemler bulunur. Kamufle yöntemleri ile imzanın sahte olduğunu hızlı ve en iyi şekilde incelenebilmektedir. Union Kriminal ile kısa sürede iletişime geçmeniz durumunda, tüm belgelerin profesyonel olarak incelenmesini talep edebilirsiniz.

Senet ve çek gibi yazılı belgelerde sahtecilik, günümüzde hızla artmaya devam etmektedir. Bunun önüne geçilmesi için uygulanan bazı önemli politikalar vardır. Bunlardan bir tanesi aracılık sistemidir. Aracılık sisteminde belgelerin direkt olarak hukuk ve yasalar bağlamında incelenmesi istenir. Diğer bir politika ise çek, senet, bono gibi önemli işleve sahip belge/kağıt türlerinde, Union Kriminal tarafından incelenerek, gerekli doğrulamanın yapılması talep edilmektedir.

Şu durumlarda çek, senet, bono gibi sahtecilik durumlarının önüne geçebilirsiniz.

  • Senet üzerindeki rakamın değiştirilmesi ile gerekli kontrollerin sağlanması.
  • Senedin sahte olarak düzenlenmesi ve tamamıyla hukuka aykırı olarak işlenmesi.
  • Senedin diğerlerini aldatacak şekilde değiştirilmesi ve müdahil olan kişinin dolandırılması.
  • Sahte belgenin kullanılması şeklinde işlenmesi ile belgelerin önceden tahlil edilmesi.

Sahtecilik İncelemesi ve Sahte çek ve Senet İncelemesi – Union Kriminal

Sahtecilik incelemesinde Union Kriminal 1 numaradır. Union Kriminal tüm bilimsel yöntemler ile gerekli çek, senet, imza gibi belgelerin incelenmesi için en titiz şekilde çalışmaktadır.

Union Kriminal, profesyonel olarak sizden gelen belgelerin incelenmesinde en önemli hususlara dikkat edilerek tüm gerekli ve sonuçlara en kısa sürede ulaşılabilmektedir.

Sahte Çek, Senet ve İmzaların İncelenmesi Nasıldır?

Sahte olan çek, senet ve imzanın gerekli bilimsel metotlar ile yakından ilgilenerek nicel yöntemler ile incelenmektedir. Bu süre zarfında en hızlı ve en kesin sonucu Union Kriminal ile alabilirsiniz.

#unionkriminal #çek #senet #imza #sahtecilik #belgedesahtelik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım