Union Kriminal

Parmak İzi Nasıl İncelenir ve Analizi Nasıl Yapılır?

Parmak izi incelemesi, bilimsel yöntemler
160 Görüntülenme

Parmak iziniz, parmakların uç kısımlarında yer alan herkese özgü ayrımı olan izlerdir. Herkesin parmak izi ayrıdır. Çevrenizde görmüş olacağınız ve gördüğünüz tüm insanların suçlu veya suçsuz olduğu parmak izi ile çok net bir şekilde ortaya çıkabilir. Ayrıca parmak iziniz size özgü olduğundan başkası sizin adınıza asla parmak izinizi kullanamaz. Günümüz zamanında özellikle personel, çalışan, yurt öğrencileri gibi insanları takip etmek günümüzde aktif olarak kullanılmaktadır.

Parmak izi dahilinde suçlunun bulunması, masum olan, suçu olmayan birini belirlemek içinde ayrıca kullanılmaktadır. Union kriminal olarak en iyi dedektiflik hizmetlerini sunuyoruz. Parmak izi dahilinde her yönü ile bilimsel olarak incelenir ve analiz edilir. Parmak izi incelemesinin ardından suçlunun tespiti yapılması için gerekli veriler toplanır ve tahlile varılır. Varılan bu tahlil sonucunda özellikle parmak izinin tüm yönleri ile incelendikten sonra suçlu ve suçsuz olan kişiye ulaşılır. Union kriminal suçluların tespiti için parmak izi inceleme çok önemli süreçtir. Size tehdit mektubu gönderen kişinin ayrıca kim olduğunu parmak izi incelendikten sonra ulaşılması mümkündür. Union kriminal bunun için en gerekli çalışmaları eksiksiz olarak büyük bir özveri ile gerçekleştirir.

Ayrıca adli dosyalarının gerçek bir delil taşımadığına, gerçek mi yoksa sahte mi olduğuna erişmek mümkündür. Parmak izi incelenmesinde, parmak uç kısımları çoğu zaman belirgin olarak görülmez ya da parmak tahriş olduğundan parmak izi analizi yapılmayabilir. Burada ise Union Kriminal gerekli inceleme ve bilimsel teknik analizler ile silik veya belirginliği yeteri kadar görülmeyen izlerin en iyi şekilde belirginleştirebilir.

Parmak izi hakkında insanların sıkça arattığı sorular;

Parmak izi nerelerde çıkmaz
Olay yerinden parmak izi nasıl alınır
Parmak izinin kime ait olduğu nasıl anlasilir
Emniyet parmak izi sorgulama
Cüzdanda parmak izi çıkar mi
Plastikte parmak izi kalır mi
Parmak izi sonucu ne zaman çıkar
Parmak izi kaç günde silinir

Parmak izi analizi tek yönlü değil çok yönlü olarak özellikle incelenir. Analiz vasıtası ile mümkün olduğunca parmak izi belirginliğinin görünmesi için gerekli teknik ve teknik cihazlar kullanılır. Kullanılan tüm teknikler bilimsel niteliği taşır. Union Kriminal olarak en güçlü veriler yolu ile parmak izi analizi yapılmaktadır. Hayatınızın neresinde olursanız olun haksızlığa uğramışsanız, destek almak için form doldurun veya telefonla irtibat kurarak uzmanımızdan yardım alın.

#unionkriminal #parmakizi #parmakiziniz #parmakizidoğrulama #özeladlibilimlerincelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım