Union Kriminal

Montaj ve Kurgu İncelemeleri | Union Kriminal |

Kurgu ve Montaj İncelemeleri
49 Görüntülenme

Montaj, hayali olarak veya resmiyette var olan herhangi bir şey üzerine video, resim vb. görüntülenmesi adına işlenmesi ve görünür hale getirilmesi için belirli bir ayar sürecinden geçirilmesi ve herkes için gözle görülür hale getirilmesidir. Kurgu ise bu süreç içerisinde ihtiyaç olunan bazı verileri temsil etmektedir. Montaj yapmak bazen zararsız gibi görünebilir. Ancak her zaman görüldüğü gibi değildir.

Siber güvenlik adı altında muhtemelen duymuş olabileceğiniz “Sosyal Mühendislik” adı altında montaj ve kurgu için sizlerden bazı görsel veya videolarınız istenebilir. Bu süreçte herhangi bir problem görünmeyebilir. Asıl problem bundan sonra başlıyor. Sizden istenen resim veya videolarınız ile gerekli değişiklikler yapılabilir. Bunun ardından sizlerin görüntülerinizi belirli bir montaj uygulayarak sizin adınıza şantaj yapabilirler. Burada ise Union Kriminal ile iletişime geçerek montajın veya kurgunun gerçekliğini test etmesini ve sizi şantaj gibi olumsuz durumlardan uzak tutulmasını sağlayabilirsiniz. Kurgu veya montaj çoğu durumda tehlike arz edebilir. Özellikle şantaj yapılması durumunda sizlere karşı çok büyük manevi ve maddi kayıplara yol açabilir.

Kurgu ve montaj gibi tehlike arz eden ve sizleri de tehlikeye koyabilen bu durumlarda en kısa süre içerisinde Union Kriminal ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Sadece şantaj için değil, adınıza lekeleme veya karşılıksız olarak maddi ve manevi zarar vermek üzerine bir montaj yapılabilir. Çoğu durumda kurgu ve montaj son derece tehlike arz eder. Sosyal medya üzerinde dahi adınıza yapılmış bir karalama, sizleri çoğu durumdan alıkoyar ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar almanıza yol açar. Her şeyden önce adınıza yapılmış olan bir karalama sonrasında gerekli karalamanın tüm iyileştirici yollarına başvurulması gereklidir. Bunun için en sağlıklı yolu Union Kriminal ile izleyebilirsiniz. Sizin adınıza yapılan kurgu ve montajın ne kadar tehlike arz ettiğini artık farkında olduğunuza göre bunların önüne geçmek için gerekli donanıma sahip olmanız gereklidir.

Union Kriminal ile montaj tespiti ve kurgu üzerine gerekli incelemelerin yapılmasını sağlamak için iletişim formu veya telefon numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.

#unionkriminal #kurgu #montaj #montajtespiti #kurgutespiti #kriminal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım