Group 144

Union Kriminal; iddialarınızı kanıtlamak, savunmanızı güçlendirmek ve süreçte size avantaj kazandırmak için objektif bir yaklaşım benimsemekle birlikte lehinize sonuçları ortaya çıkaracak bilimsel incelemeleri gerçekleştirilmek üzere kuruldu.

Adli süreçlere taşınsın taşınmasın, bulgularınızı alanında yetkin, deneyimli ve marka adli bilimcilerden ve akademisyenlerden oluşan geniş kadromuzla değerlendirmekteyiz.

Binlerce metrekare laboratuvar alanında en yaygın ve çeşitli akrediye adli bilim servisi verebilecek kapasitede, ENFSI ve benzeri tüm ağ ve platformlara her alanda ve düzeyde üye, dünyanın önde gelen özerk ve özel adli bilimler enstitüsü olma vizyonu ile çalışmaktayız.

Adli bilim incelemeleri dışında; karşı tarafın tespit ve argümanlarını boşa çıkarma anlamına gelen karşıt adli bilim incelemeleri ile başta yalan olmak üzere konuşma üzerinden onlarca duygunun yüksek doğrulukla tespit edilebildiği duygu analizleri diğer hizmetlerimizdir.

Akademik düzeyde üniversiteyle bütünleşik, binlerce metrekare laboratuvar alanıyla en yaygın ve çeşitli akrediye adli bilim servisi verebilen, ENFSI ve benzeri tüm ağ ve platformlara her alanda ve düzeyde üye, alanlarının lider bilim kişilerini barındıran, katkı sağlayacak her çalışmaya dışarıdan ya da bünyesinde kurumsal destek verebilecek esneklikte kurulmuş araştırma merkezine sahip, dünyanın önde gelen özerk ve özel adli bilimler enstitüsü olma vizyonu ile çalışmaktayız.

Tamamen talep edeni hedeflerine götürecek esneklikteki soruların karşılığı olan objektif incelemeleri gerçekleştirmek temel misyonumuzdur.

Group 145 Kurumsal