Union Kriminal

Kayıt, Ses ve Görüntü İyileştirmesi | Union Kriminal Profesyonel Danışmanlık |

ses kayıt ve görüntü iyileştirmesi
59 Görüntülenme

Kayıt, Ses ve Görüntü İyileştirmek Mümkün mü?

Özellikle yeni teknolojik ve profesyonel araçlar ile kayıt, ses ve görüntü iyileştirmek mümkün. Eğer bir konuşma esnasında karşınızdaki kişinin sesini anlayamıyorsanız ve bunun için gerekli iyileştirme sürecinde tam olarak anlaşılır kılmak istiyorsanız ses iyileştirmesi yapılır. Bununla ilgili gerekli araçlar kullanılarak, en iyi şekilde karşı tarafın ne söylediğini anlayabileceğiniz yönde iyileştirme sağlanmaktadır.

Ayrıca görüntü, konuşma dışındaki diğer sesler en iyi anlaşılma iyileştirmesi sağlanır, daha sonrasında görüntü ve konuşma dışı sesleri daha iyi anlamanıza yardımcı olunabilmektedir. Ses ve kayıt ayrıca görüntü iyileştirmelerinde gerekli çalışmaları Union Kriminal, profesyonel ekibimizce gerçekleştirmekteyiz. Bu konu ile ilgili bizlere danışabilirsiniz.

Sinyal ve Ses Analizi Nasıl Yapılır?

Sinyal analizleri gerekli uygulama araçları ile incelenerek, sinyallerin nereden geldiği, sesin içerisinde bulunan nitel ve nicel araştırmaların sağlanması, sinyal ve seslerin hangi ortamda nelerin bulunduğu ve bunların tespit edilmesi, sesin şiddetine göre kişinin duygu durumunu çözmek mümkün kılınabilmektedir. Ayrıca seslerin ortam dışında bulunan var olan eşyaların tespit edilmesi mümkündür.

Sinyal Analizi?

Sinyal analizlerinde ortam ve telefon kaydı yeniden ele alınarak, kaydın ne amaçla ve nasıl ele alınıp değerlendirdiği ve daha birçok özelliği baz alarak sinyal ve ses analizi yapılmaktadır. Sinyal analizlerinde en önemli konu, kişinin yerini tespit etmek konusunda öncelikli olarak kullanılması ve kişinin son yerini tespit etmek üzerine yönelik yeniden tespit edilmesi amaçlanır.

Konuşmacı Profillemesi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Konuşmacı profillemesi, kayıt içerisinde konuşmacının yaş, cinsiyet, karakter özellikleri, kişilik ve kişilik yapısı üzerine kurulu olan bir incelemedir. Bu inceleme alanında konuşmacının profil analizi yapılmaktadır. Gerekli profesyonel incelemeleri Union Kriminal ile gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle günümüzde çok fazla talep gören bu inceleme alanında, sahne performansını artırmak isteyen tiyatro oyuncuları ve sahne konuşmacılarını da yakından ilgilendiren hizmet danışmanlığını apaçık bizlere göstermektedir. İstediğiniz kişinin profil analizini, ses kayıt ve sinyal analizleri dahil en profesyonel şekilde incelenmesini, Union Kriminal ile iletişime geçerek sağlamanız mümkündür.

#sesanalizi #konuşmacıanalizi #sesprofili #sinyalanalizi #sesiyileştirmesi #görüntüiyileştirmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım