Union Kriminal

Karşıt Adli Bilim İncelemesi Nedir?

Karşıt Adli Bilim İncelemesi Nedir
65 Görüntülenme

Genel tabiri ile suça bulaşan veya mağduriyeti olan insanların tüm dava boyunca adli dosyaların içeriğinin kendi lehine olarak bilgilerin toparlanması ve raporlanma sürecidir. Bir olay dahilinde suç üzerine kalmış olabilir, bunun sizin lehinize olarak bilimsel verilere dayanarak oluşturarak sizleri masum kişi olarak işaretlenmenize artı sağlayan bir incelemedir.

Suçsuz Olduğunu Kanıtlama Zamanı

Üstünüze kalan suçların, size ait olmayan delilerin size ait olarak gösterilmesi, mahkeme salonunda size karşı bir aleyhine gösterilen belgenin vb. olayların tamamı dahilinde özel olarak incelenme sürecini kapsamaktadır. Karşıt adli bilim incelemesi sizin lehinize olan sahte dayanaklar ancak gerçekçi gösterilen (kanıt) niteliği taşıyan belgelerin analizini ve gerçeklik boyutunu raporlamamızı sağlar. Kişinin hususuna suç kalabilir ancak masum bir kişi niteliği vardır. Bunun sonuçlandırılması dahilinde gerekli bilgileri ve araştırma süreçlerini adım adım ilerleme kat ederek gerçeklik kavramını kişinin suçsuz olduğunu ortaya çıkarmayı sağlar. Müvekkilini savunan Avukatlar, suçlayıcı belgelerin tekrardan incelenmesi için, savcılık makamının devleti laboratuvarlarında özel olarak tekrardan rapor sunması zorunludur.

Dünyada Adli Bilimler ve Karşıt Adli Bilim İncelemesi

Dünya içerisinde çoğu suçsuz olan kişi suçlu olarak yargılanmasının üzerine Karşıt Adli Bilim İncelenmesi son zamanlarda büyük ivme kazanmıştır. Bu yükseliş ivmesi, Karşıt Adli Bilim İncelemesi için tüm suçsuz olan bireylerin/kişilerin yeniden davalarının incelenmesi üzerine özel olarak kullanılması gereken bir bilim alanıdır. Karşıt Adli Bilim İncelemesi hakkında en çok merak edilen soru ise şudur; Suçsuz olduğumu biliyorum ancak nasıl bilinmeyen ya da daha önce bilinmeyen bir yöntem ile araştırma yaparak masum olduğu anlaşılabilir sorusudur. Bu sorunun cevabı sizin de tahmin edeceğiniz gibi Karşıt Adli Bilim İncelemesi olmaktadır.

Karşıt Adli Bilim İncelemesinin Hakikati

Karşıt Adli Bilim incelemesi dahilinde, yargılanan suçlu ve suçsuz olan bireylerin tüm yönleri ile bilimsel veriler ışığında sonuç almamızı sağlar. Dünya üzerinde yeteri kadar bilinmeyen bir alan olsa bile bunu Union Kriminal aracılığı ile öğrenmeniz mutlaktır. Yasaya uygun olmayan çoğu davranış ve belgelendirme bir itiraz sebebidir. Bunun yanında itiraz sebebi, yasaya uygun olarak tekrardan ele alınması için Karşıt Adli Bilim İncelenmesi gereklidir.

kriminalinceleme #karşıtadlibilimlerincelemesi #unionkriminalankara #bilimseladliraporçıkartma #unionkriminalkarşıtadlibilimlerincelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım