Union Kriminal

Adli Fotomontaj İncelemesi

fotomontaj incelemesi
54 Görüntülenme

Adli Fotomontaj İncelemesi Nedir?

Adli Fotomontaj İncelemesi, oluşturulmuş olan bir görsel veya video üzerinden oynama olup olmadığını çözümleme yoludur. Bir video veya fotoğraf üzerinde gerekli incelemeler altında çözümlenerek, herhangi bir oynama var mı veya yok mu sorusuna ulaşılabilir.

Bunun için Adli Fotomontaj adlı bir alan bulunmaktadır. Bu alanın en büyük özelliği ise; profesyonel modern teknolojiler ile bir görselin veya videonun hangi yönlerinde değişiklik olduğunu saptamasıdır.

Günümüz dünyasında belgede sahtecilik arttığı gibi, fotoğraf ve videolar içinde sahtecilik artmıştır. Adınıza yapılan bir fotomontaj var ise tehlikede olabilirsiniz. Çünkü sizin adınıza birçok alanda suç işlenebilir ve üzerinize suç unsuru etkenler kalabilmektedir.

Union Kriminal profesyonel ekibimiz ile sizlere gerekli danışmanlığı Adli Fotomontaj İncelemesi üzerine sağlayabiliriz. Eğer karşılaştığınız bir fotomontaj durumu var ise veya bir fotoğrafın üzerinde oynama yapıldığını düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Fotomontaj Deyip Geçmemelisiniz!

Fotoğraflarda Oynama

Var olan tek bir fotoğrafa, gerekli uygulamalar dahilinde duygu yüklü değişim kareleri yüklenebilir. Ardından sahte bir yüz ifadesi ile sizin hakkınızda yanlış düşünen bazı sevdikleriniz olabilir.

Fotomontaj Bazen Başınıza Çok Büyük Bir Risk Açabilir

Sizlerin eğlenceli olarak görebileceği montajlama işlemlerinin, daha sonrasında farklı niyetler ile kullanılabilir. Bu yüzden sizlere ait yapılan fotomontajların silinmesini daha sonrasında talep etmeyi unutmayın.

Video Görüntüleri Sizleri Aldatmasın!

Videolar üzerine şahıs ekleme veya yüz ifadelerini değiştirmek son zamanların modası olmuştur. Oldukça dikkat edilmesi gereken bir konu olması ile birlikte, şüphe duyduğunuz görüntülerin incelenmesi üzerine derhal Union Kriminal ile iletişime geçmelisiniz.

Sahte olduğunu düşündüğünüz bir fotoğraf var ise bizimle iletişime geçerek tüm gerekli incelemeleri gerçekleştirebiliriz. Mutlaka farkında olunmalıdır ki, geleceğinizi büyük çapta tehdit eden ve yeni yeni gelişen modern dünya içerisinde, fotoğraf ve videolarda değişiklik yapılarak sizlere şantaj uygulanabilir. Bu tuzağa düşmemek için internet üzerinde paylaşmış olduğunuz fotoğrafları dikkatli seçmelisiniz.

Ayrıca kendi adınıza paylaşmış olduğunuz bir video kaydı bile başkası tarafından, en başından en sonuna yeniden onarılıp topluma karşı bu video kaydınızın yayınlanması, sizi çok yıpratabilir. Tüm bu problemlerin önüne geçmek ve en sağlıklı şekilde Fotomontaj problemlerinden korunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#fotomontaj #fotomontajnedir #fotomontajhakkında #adlifotomontaj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım