Union Kriminal

Sahte İmza İncelemesi | Ankara

sahte imza incelemesi ankara
34 Görüntülenme

Sahte İmza Tespiti

Sahte imza, son yıllarda oldukça çok sık karşımıza çıkmaya başlayan belgede sahtecilik yoluyla doğrudan ilgili olan bir suç karşıtıdır. İmzanın sahte olarak çevrilmesi genellikle çek, senet, adli belgeler veya adli dışı tüm belgeler vb. konularda oldukça karşımıza sıkça çıkmaya başlamıştır. Gerekli ve önemli olan sahte belgeler yoluyla kandırılmamanızdır. Kandırılmamak ve gerekli Sahte İmza Tespiti yapmak adına bilirkişi (Union Kriminal) ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sahte imza vb. konularda ilk karşılaştığınız zaman en kısa süre içerisinde Union Kriminal ile iletişime geçmelisiniz. Sahte imza tespiti için gerekli incelemelerin sağlanması ve yasadışı yollar ile maddi/manevi kayıplar yaşamamak adına gerekli danışmanlığı bilirkişi (Union Kriminal) iletişime geçin.

Adli Tıpta İmza İncelemesi

Adli tıpta imza incelemesi yoluyla gelecek yıllar içerisinde maddi veya manevi kayıplar yaşamalısınız. Bunun için gerekli adli belgelerin veya adli olmayan belgelerin incelenmesini mutlaka güvenilir bir şekilde bilirkişi (Union Kriminal) ile yaptırabilirsiniz. Sonuç olarak; Türkiye’de, yıllar öncesinde ev sahibi olmuş, çek ve senet imzası verilmiş binlerce kişi kandırılmıştır. Fakat yeniden sonuç olarak bu tarz önemli konularda kandırılan kişilerin çok geç farkına varmaları son derece büyük bir zarara uğratmıştır. Siz de gerekli incelemeleri yaptırmak ve maddi aynı zamanda manevi olarak kendinizi güvence altına almak için bilirkişi (Union Kriminal) ile iletişime geçin ve adli tıpta imza incelemesi adına gerekli güvenceyi kendinize şimdiden sağlamaya başlayın.

Senette İmza İnkarı

Size veya başkasına ait bir imzanın inkarı genellikle size ait olmayan bir çek, senet vb. belgeler dahilinde, senette imza inkarını gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bunun için gerekli incelemenin yapılmasını bilirkişi (Union Kriminal) tarafından yapılmasını talep etmeniz gerekmektedir. Size ait olmayan bir imzanın inkarını yapmak için birçok önemli koşul bulunmaktadır. Sonuç olarak senette imza inkarını adli yollar ve destekleyici belgeler ile kanıtlamak için en kısa sürede bilirkişi (Union Kriminal) ile iletişime geçmelisiniz

Tüm belgelerinizin daha güvenilir bir şekilde saklanması için ve daha güvenilir bir hale getirilmesi için Union Kriminal ile iletişime geçebilirsiniz.

#adlikriminaloji #senetteimza #imzainkarı #adlibelge #belgeincelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım